vokaiMatote, kad paprasti vokai siuntų pakavimui nėra labai tinkami? Galbūt esate nepatenkinti jų kainomis, kurias siūlo pašto skyriai bei kurjeriai? Dabar įvairių rūšių vokus galima įsigyti ženkliai mažesnėmis kainomis. Kaip tai padaryti? – tiesiog žiūrėkite internetinių parduotuvių pasiūlymus. Jų yra itin daug. Geriausia tai, kad vokai bei kitos siuntų pakavimui skirtos prekės dabar siūlomos internetinėse parduotuvėse. Jose kainos visada yra mažesnės. Tad, jeigu jums reikalingi standartiniai ar kažkokie kitokie vokai, tai juos pirkti patartina iš el. parduotuvių, o ne įprastų vietų. Tiesiog ten pasirinkimas bus žymiai didesnis, tuo labiau, kad ten ir akcijų būna gerokai daugiau.

Norintiems įsigyti paprastus vokus mažesnėmis kainomis, siūloma rinktis didesnius jų kiekius

Įprasta, kad perkant vokus po kelis vienetus, mokama pilna kaina. Tačiau tiems, kuriems vokų reikia nuolatos, iš anksto reikėtų apsirūpinti jais kuo didesniu kiekiu. Aiškiau kalbant, norintiems mažesnių kainų patariama rinktis didesnius vokų kiekius, nes dažniausiai jiems taikomos mažesnės kainos. Pavyzdžiui, perkant keletą vokų internetu, jūs mokate maksimalią kainą už vienetą ir dar priedu sumokate už pristatymą. Tačiau, jeigu perkate pakuotę, kurioje yra nuo kelių dešimčių iki kelių šimtų vokų, tai galite tikėtis santykinai mažesnės kainos bei nemokamo pristatymo.

Nemokamas pristatymas perkantiems internetu yra labai svarbus. Jeigu jūs pirksite kelis vokus internetu, tai nenustebkite, jeigu už pristatymą mokėsite didesnę kainą nei už pačius vokus. Taip jau būna, kuomet nėra pasiekiama pardavėjo nustatyta prekių vertė. Aiškiau kalbant, dauguma internetinių parduotuvių kelia sąlygą tiems, kurie nori nemokamo pristatymo – būtina pasiekti tam tikrą užsakymo vertę.

Vokai ir kitos pakavimui skirtos medžiagos gali būti įsigyjamos pagal siunčiamų daiktų pobūdį.

Jeigu vokai jums reikalingi nuolatiniam dokumentų siuntimui, tai tuomet įvertinkite ir faktą, jog gabenimo metu vokai gali gauti drėgmės. Jūsų siunčiami dokumentai gali būti sugadinami. Tam, kad užkirstumėte kelią tokiems nesklandumams, siūloma rinktis plastikinius vokus, kuriuos irgi siūlo internetinės parduotuvės. Tiesiog reikėtų atsižvelgti į el. parduotuvių pasiūlymus – jų yra be galo daug.