tinklapiu kurimasKetinate kreiptis į tinklapių kūrėjus, tačiau nežinote kokį biudžetą skirti svetainės sukūrimui? Privalu žinoti, kad kiekvienos svetainės kūrimas kainuoja skirtingą sumą. Ji nustatoma išnagrinėjus visus kliento keliamus reikalavimus bei įvertintus darbų kiekį. Pasak tinklapių kūrėjų, mažesnes sumas dažniausiai išleidžia tie, kurie užsisako minimalių informacinių svetainių kūrimo paslaugas. Tačiau tie, kurie kreipiasi dėl išskirtinių sistemų ar portalų sukūrimo, moka daug didesnes sumas, kurios nustatomos pagal darbų kiekį. Aiškiau kalbant, vieniems svetainės kūrimas gali atsieiti vos kelias dešimtis eurų, o kitiems gali prireikti ir penkiaženklių sumų. Interneto svetainių kūrėjai visuomet pabrėžia, kad kokybiškos paslaugos kainuoja brangiau, todėl vertėtų žinoti, kad tiems, kurie kreipiasi į mėgėjus, dažniausiai kyla rizika gauti nekokybišką darbą.

Tinklapių kūrimu užsiimantis profesionalai nurodo, kad kiekviena svetainė turi būti kuriama profesionaliai, nepaliekant jokių programinių klaidų. Tos klaidos gali lemti tai, jog vėliau teks iš naujo samdyti specialistus, nes tas klaidas bus privalu pašalinti. Jeigu jos nebus pašalintos, tada svetainė gali funkcionuoti netinkamai, gali padažnėti įsilaužimo atvejų. Geriausia būtų kreiptis į profesionalias paslaugas teikiančius tinklapių kūrėjus, kurie savo darbams taikytų ir garantiją.

Kalbant apie garantinį aptarnavimą, tiesiog būtina žinoti, kad kai kuriais atvejais į interneto svetaines įsilaužiama ir per serverius. Tuomet tai jau būtų ne tinklapių kūrėjų kaltė, kad jūsų svetainė veikia netinkamai. Tada ir garantinis aptarnavimas jums nepriklaustų. Tačiau, jeigu jums paslaugos buvo suteiktos su garantija, tai tuomet darbų eigoje atsiradusios klaidos bus pašalinamos nemokamai. Kartais kai kurios problemos išlenda tik paleidus projektą. Kai pastebėsite klaidas interneto svetainėje, būtinai kreipkitės į tinklapių kūrėjus – jie klaidas pašalinti turėtų nemokamai.

Kas liečia svetainių kūrimo paslaugų kainas, jums būtina prieš tai tinkamai atsižvelgti į specialistų pasiūlymus. Tinklapių kūrimas gali būti atliekamas ir su papildomais darbais. Tai reiškia, kad specialistai gali jums pasiūlyti ne tik svetainių sukūrimo, bet ir turinio užpildymo bei reklamos paslaugas. Žinoma, tokias plačias paslaugas siūlo ne visi specialistai, todėl jums tiesiog reikėtų juos rinktis atidžiau.