greitieji kreditai bedarbiamsNemanykite, kad dabar greitieji kreditai bedarbiams ir visiems kitiems išduodami retai. Dabar kaip tik sąlygos leidžia skolintis gana aukštas sumas, o taip pat leidžiama pasirinkti ir žymiai patogesnius įmokų mokėjimo grafikus. Aišku, greitieji kreditai gali būti išduodami tik tokiais atvejais, jeigu atitinkamos visos įstatymų keliamos sąlygos. Bedarbiai asmeny yra iš tų, kurie sunkiausiai atitinka tas sąlygas. Tai reiškia, kad būtent bedarbio statusą turintiems žmonėms paskolos išduodamos rečiau. Tai yra įprasta praktika, nes įstatymai yra gana griežti, o jų pažeidimai dažniausiai užtraukia gana nemažą atsakomybę.

Bedarbiams asmenims, norintiems gauti greituosius kreditus, tiesiog patartina iš pradžių pasidomėti kaip viskas vyksta. Tikrai nėra taip, kad nurodysite vardą ir pavardę bei sąskaitos numerį ir gausite paskolą. Taip nebūna ir su dirbančiais žmonėmis. Greitieji kreditai bedarbiams, dirbantiems ar dirbantiems savarankiškai išduodami vienoda tvarka – tik įvertinus kreditingumą. Jeigu kreditingumo vertinimo procedūra parodo, kad asmuo tikrai negalės grąžinti skolos laiku, tuomet paskola neišduodama. Su tuo susitaikyti turi visi ir jokiu būdu nereikėtų ieškoti kažkokių spragų. Tai gali baigti liūdnomis pasekmėmis.

Dabar greitieji kreditai bedarbiams ir visiems kitiems išduodami tik įsitikinus, kad paskolos grąžinimo laikotarpiu asmuo turės iš ko mokėti įmokas. Dėl šios priežasties kreditoriai daug dėmesio skiria tam, jog nustatytų galimą riziką. Jie pasižiūri kur dirba asmuo ir kiek uždirba. Išvedamas gaunamų pajamų mėnesio vidurkis. Imama paskutinių keturių mėnesių atlyginimų informacija. Jeigu matoma, kad asmuo, paimdamas paskolą, negalės mokėti įmokų, tuomet kredito paraiška atmetama.

Greitieji kreditai bedarbiams griežčiau išduodami dėl to, kad tai ir yra ta asmenų grupė, kurie dažniausiai vėluoja mokėti įmokas arba visią vengia įsipareigojimų vykdymo. Kai kurios paskolų bendrovė savo vidinėse taisyklėse netgi yra nurodžiusios, kad bedarbio statusą turintys asmenys išvis neturėtų kreiptis.

Žinoma, nereikia pamiršti, kad yra ir kitų sąlygų, kurias privalu atitikti. Tikrai nėra taip, kad atlyginimo gavimas užtikrina paskolos gavimą. Reikia, kad asmuo būtų LR pilietis, nuolatos gyvenantis Lietuvoje. Be abejo, būtina pasidomėti ir kitais reikalavimais.