Sumažinus karantino apribojimus, daugeliui keliautojų tapo lengviau pasiekti savo kelionės tikslą. Tad atlikus COVID-19 testą ir gavus neigiamą atsakymą, jie drąsiai gali įsigyti bilietus pageidaujamu maršrutu. Planuojantiems keliauti į Belgiją ar į kitas Europos šalis, labai aktualu žinoti kokios galimos susisiekimo priemonės yra saugesnės ir užtikrinančios, kad jūs galėsite ramiai nuvažiuoti ten kur ir planavote. Tad kokie galimi susiekimo būdai, keliaujant iš Kauno į Belgiją?

1) Kelionė lėktuvu Kaunas-Belgija. Skrydžiai į Belgiją yra vykdomi kasdien ir gera žinia ta, tikrai aktuali daugeliui jaunų žmonių, jog turistams nereikia skiepų.

2) Kelionė tarptautiniu autobusu. Ši kelionė truks ilgiau nei skrendant lėktuvu, tačiau galima jos metu patogiai žiūrėti filmus ar ilsėtis, kol pasieksite kelionės tikslą. Be to, galima patogiai keliauti ir iš kitų miestų: Vilniaus, Marijampolės ar Panevėžio.

3) Kelionė komfortišku mikroautobusu. Tai labai populiarus būdas, nes keliaujant mikroautobusu yra vežama nuo durų iki durų. Kas ypač aktualu, keliaujantiems ir vežantiems lauktuvių savo artimiesiems. Be to, tam, kad išvyktumėte ar atvyktumėte į Belgiją, jums nereikės specialiai keliauti į tam tikrą vietą, kur bus surenkami keleiviai. Jūs komfortiškai keliauti galėsite tiesiai iš savo esamo adreso, nes jūsų vairuotojas atvyks paimti. Patogu tai, kad kelionės į ir iš Belgijos yra vykdomos kiekvieną dieną, tad galėsite ramiai susiplanuoti kada norėsite keliauti. Privalumas ir tai, kad keliaujant su bagažu, kuris sveria iki 30 kilogramų, jums neteks už jį papildomai mokėti. Jei pasikeitė jūsų planai ar negalite išvykti numatyta data, tuomet galite perduoti siuntą, nes jos taip pat yra saugiau transportuojamos ir pristatomos nuo durų iki durų.