statybine medienaIeškote įvairiausių būdų, kurie leistų jums sumažinti statybų kainą? Statybinė mediena privačių gyvenamųjų namų statyboms naudojama dažniausiai – tai viena iš pagrindinių medžiagų, naudojamų stogo karkasams kurti bei lauko apdailai. Jeigu ieškote pigesnės medienos, tuomet siūloma apsidairyti www.lentos.net, nes čia kainos yra vienos mažiausių. Pigesnę statybinę medieną įsigyti galima tiesiog internetu – čia vyrauja mažesnės kainos nei įprastose lentpjūvėse ar statybinių medžiagų parduotuvėse. Tačiau tiems, kurie ieško dar mažesnių kainų, patariama būti budriems naršant neaiškius pasiūlymus. Tikrai ne visi jie yra tokie, kokie vaizduojami. Perkant statybinę medieną, prioritetu turėtų būti laikoma kokybė, o ne mažiausia kaina.

Statybinę medieną mažiausiomis kainomis įsigyti galima iš specializuotų el. parduotuvių. Viena jų paminėta aukščiau. Tokiose vietose statybinę medieną jūs galite įsigyti nė neišėjus iš namų. Viskas ko jums reikia – tinkamai pasirinkti medienos rūšį ir norimus dydžius. Jeigu ieškote lentų apdailai, tuomet jas galite įsigyti itin paprastai – pasirenkate norimą jų ilgį bei plotį. Taip pat galite rinktis specialias dailylentes, kurias montuoti bus dar paprasčiau. Tačiau turėkite galvoje, kad dailylentės kainuoja kiek daugiau nei įprastos lentos. Paskui jums liks tik apmokėti užsakymą ir laukti kol viskas bus pristatyta jūsų nurodytu adresu.

Renkantis medieną, būtina kruopščiai pasidomėti kuri yra geriausia ir kuri būtų tinkamiausia būtent jums. Trumpai tariant, kai kurios medinės dailylentės gali būti obliuotos, o kitos ne. Obliuotos lentos kainuos daugiau. Taipogi verta žinoti, kad kalibruota mediena irgi yra brangesnė, nes pardavėjams atsiranda būtinybė papildomai išlaidauti medieną apdirbant pagal tam tikrus reikalavimus. Pagrindinis skirtumas tarp kalibruotos ir įprastos medienos yra tas, kad kalibruota yra tiksli ir su mažiausia galima matavimo bei pjaustymo paklaida. Kalibruota mediena yra lygiu paviršiumi.

Naudojant medieną apdailai, ypač svarbu nepamiršti, kad ją reikia paruošti pagal tam tikrus kriterijus. Trumpai tariant, jeigu dailylentės yra obliuotos, tuomet vargu ar lakavimas bus tinkamas pasirinkimas – jis gali nusilupti laikui bėgant. Ekspertai dažniausiai pataria tik dažyti arba dar ir padengti impregnanto sluoksniu, jog būtų apsisaugoma nuo termitų. Tad, jeigu perkate statybinę medieną, tuo pačiu pasidomėkite ir jos naudojimo ypatumais.