Punktualumas ir estetika – du dalykai, itin tinkami laikrodžių temoje. Ieškodami naujo laikrodžio norime, kad jis būtų gražus, kad jo dizainas būtų priimtinas. Bet apie tokį daiktą mąstome ne tik dėl dizaino.

ismanusis laikrodisŽvilgtelėję į žodžių reikšmių aiškinimus rastumėte, kad punktualumas – tai dalykų darymas laiku. Arba tikslumas. O kad galėtume darbus atlikti tiksliai, reikalingas laikrodis. Tai svarbu kasdien, ir gal tik savaitgaliais pasimėgaujama galimybe taip skrupulingai neskaičiuoti, nežvilgčioti, ar iki pietų pertraukos liko penkiolika, ar dešimt minučių… Nes pietų pertrauka virsta jaukiais pietumis su pasišnekučiavimu, žinant, kad nebūtina skubėti, kad nereikia kibti į darbus.

O kaipgi estetika? Kai renkamės laikrodį, šiam dalykui skiriame daug dėmesio. Ne paslaptis, kad kartais (o gal ir dažnai) pirmoje vietoje yra dizainas, o tik tuomet galvojama apie punktualumą. Bet kai abi sritys suderinamos, džiaugiamasi tam tikra harmonija.

Norite būti punktualūs? Vertinate estetiką? Tuomet gerą laikrodį išsirinksite iš https://chronos.lt/laikrodziai. Ir vokiški, ir japoniški, ir kvarciniai, ir mechaniniai… Žodžiu, tikrai yra į ką pažiūrėti ir ką įsigyti.

Kodėl verta?

O kodėl apskritai verta ant riešo segėti aksesuarą, kuris rodo, kiek yra valandų ir minučių? Esama tiek priežasčių!

Nereikia nuolat traukti iš kišenės telefono. Šis veiksmas ne visada patogus, o kai kada ir nemandagus (pavyzdžiui, kokio susitikimo metu).

Įprantama sekti laiką jo nei pervertinant, nei nuvertinant. Gal tai skamba ir filosofiškai, bet esmė paprasta: trumpas pažiūrėjimas, kiek valandų, yra tarsi mažiau įpareigojantis (pakanka kilstelėti ranką) ir laikas bei visa dienotvarkė tarsi labiau paklūsta. O kai darbai vyksta pagal planą, valandos mažiau mistifikuojamos, imama geriau orientuotis, kiek trunka viena ar kita užduotis.

Geras aksesuaras ant riešo puikiai papildo pasirinktą aprangos derinį. Net sunku pasakyti, kad tai „tiesiog papuošalas“. Veikiau tiktų teigti, kad tai „papuošalų papuošalas“, vertas karūnos.

Chronos.lt: „Vostok Europe“, „Zeppelin“ ir kt.

Taigi, punktualumas ir estetika svarbūs kiekvieną dieną, o su „Vostok Europe“, „Zeppelin“ ar kitu dailiu šedevru šie dalykai pasiekiami kur kas lengviau.