Vykstate atostogauti į užsienį ar po Lietuvą? Nenorite naudoti savo automobilio arba tiesiog neturite galimybės vykti nuosavu automobiliu? Geriausia išeitis yra išsinuomoti automobilį Vilniaus, Kauno ar Palangos (PLQ) oro uoste. Šio straipsnio pagalba sužinokite apie populiariausius automobilius nuomai, apie visas reikiamas detales ir pasiruoškite savo kelionei!

Toyota Corolla
Šis nepriekaištingai kokybiškas japonų gaminys turi pasaulinį pripažinimą. Toyota Corolla – populiariausias automobilis pasaulyje (daugiau negu 44 milijonai pardavimų visame pasaulyje – absoliuti pirma vieta!). Tai favoritas mėgstantiems komfortą ir vertinantiems garantuotai saugų vairavimą. Šis automobilis niekada jūsų nepaliks stovėti prie kelio pakraščio.

Mercedes-Benz CLA
Ne paslaptis, jog ir mes, lietuviai, mėgstame prabangą savo automobiliuose. Toyota Corolla negali suteikti tokios prabangos, kaip šis Mercedes-Benz CLA. Šis automobilis ne tik patikimas, bet ir prabangus. Nepriekaištingas komfortas, daug funkcijų, išskirtinė vidaus apdailos kokybė ir galingumas yra pagrindiniai šio automobilio pliusai.

Volkswagen Touran
Jau nuo 2000-ųjų Volkswagen Touran modelis yra žinomas kaip prabangesnis šeimos automobilis. Itin talpus ir patogus, tai idealus pasirinkimas didesnei kompanijai ar šeimai. Būtent dėl to šeimos ir dideli draugų būriai renkasi TIK Volkswagen Touran. Šis automobilis nuveš jus visur, kur tik panorėsite, nepaliks stovėti prie kelkraščio ir važiuos gan smagiai bei patogiai. Dizainas taip pat išsiskiria iš konkurentų, todėl nebūsite eilinis, nuobodus „miniveno“ vairuotojas kelyje.

Šie modeliai dažniausiai pasirenkami kelionėms. Žinoma, yra dar daugybė gal būt ne tokių populiarių, tačiau taip pat dažnai naudojamų automobilių. O kalbant apie automobilių kelionėms nuomą, tai puiki galimybė išbandyti skirtingus modelius ir atrasti jų privalumus. Kas žino, galbūt tai bus naudinga ateityje priimant sprendimą dėl nuosavo automobilio įsigijimo.