Šiandien vis daugiau porų nusprendžia įregistruoti santuoką užsienyje ir tokią svarbią dieną paverčia tikrai nepamirštama. Šiais laikais jūs galite labai lengvai susituokti oficialiai ir surengti gražią ceremoniją saloje ar svajonių mieste ir iškarto poilsiauti savo medaus mėnesį.

Pirmiausia nuspręskite, ko norite. Jei svajojate apie gražią ceremoniją vandenyno pakrantėje ir atpalaiduojantį romantišką poilsį, tokiomis sąlygomis jums geriau apsvarstyti tokias šalis kaip Kuba, Maldyvai, Dominikos Respublika, Seišeliai. Bet, jei jus labiau vilioja gražios pilys, vilos, vaizdingi sodai, tuomet šiuo atveju geriau rinkitės vieną iš Europos šalių.

Daugelis šiuolaikinių porų renkasi vestuves užsienyje dėl daugelio priežasčių:
• dažnai vestuvės užsienyje yra pigesnės nei gimtoje šalyje;
• puiki proga sujungti vestuves ir medaus mėnesį;
• gamtos peizažai: kam mokėti dekoratoriams, kad jie atkurtų Maldyvus vestuvių vietoje, jei galite tiesiog nuskristi į salą;
• Tikimybė, kad jums pasisekė dėl oro, pavyzdžiui, Graikijoje ar Italijoje, yra didesnė nei Lietuvoje.

Žinoma, vestuvių užsienyje organizavimą galite susitvarkyti patys. Tačiau jei ceremonija reikalauja tikslių žinių apie jūsų pasirinktos valstybės įstatymus ir teisinius niuansus, tai oficialiai reikia kompetentingo požiūrio.

Norėdami įgyvendinti savo svajonę, jums reikės daug laiko ir pastangų, kurie gali užtemdyti šią šviesią iškilmingą dieną. Tačiau vestuvės yra šventė, kurią reikėtų prisiminti visam gyvenimui.

Todėl tikriausiai geriau kreiptis į patikimą šventės organizatorių, kuris padarys viską už jus. Vestuvių specialistas turėtų būti pasirengęs šventės dieną veikti kaip koordinatorius ir būti atsakingas už kiekvieną vestuvių komandos narį: fotografą, videografą, vedėją, floristą.

Sau pasilikite tik maloniausius rūpesčius, kaip išsirinkti apdarus ir žiedus, kurių kaina būtų jums priimtiniausia. O rinkdamiesi šventės datą įsitikinkite, kad tuo metu nebus lietaus sezono ar negailestingai kaitinančios saulės jūsų pasirinktoje šalyje.