Paskolų refinansavimas yra geriausias būdas siekiant sumažinti savo dabartinius finansinius įsipareigojimus. Tikriausiai daug žmonių dar tebeturi neišmokėtus greituosius kreditus iš greitųjų kreditų bendrovių. Tiesa, tie greitieji kreditai, tuo metu, buvo paimti neapskaičiavus savo galimybių jį gražinti, ir tikriausiai su itin didelėmis palūkanomis. Šiuo metu tie patys greitieji kreditai yra suteikiami kur kas palankesnėmis ir pigesnėmis sąlygomis nei anksčiau. Padidėjusi konkurencija tarp greitųjų kreditų bendrovių privertė jas mažinti savo paslaugų įkainius kurie dabar yra žymiai mažesni lyginant kelerių metų laikotarpį. Taip pat paskolų atpigimą lėmė ir tai, jog į rinką atėjo nauji žaidėjai, kurie siekia atsigriebti dalį paskolų rinkos. Pagrindiniai greitųjų kreditų konkurentai šiuo metu yra tarpusavio skolinimo platformos. Tarpusavio skolinimo platformose žmonės gali gauti vartojamąsias paskolas net iki 10 000 eurų 5 metų laikotarpiui. Taip šiose platformose yra galimybė refinansuoti savo įsiskolinimus kur kas geresnėmis sąlygomis.

Paskolų refinansavimas be užstato ir su užstatu

Paskolų refinansavimui, kaip ir paprastai vartojimo paskolai yra galimybė pasinaudoti šiomis paslaugomis įkeičiant nekilnojamąjį turtą ar automobilį. Paskolų refinansavimas internetu dažniau pasinaudojama paslauga, nei paprasta vartojimo paskola. Asmenims, kurie nori gauti dar geresnes sąlygas paskolai ar refinansavimui, patariama įkeisti savo nekilnojamąjį turtą ar automobilį. Įkeitus nekilnojamąjį turtą ar automobilį, asmuo garantuotai gauti geresnį finansavimo pasiūlymą. Kitaip sakant, tarpusavio skolinimo platformose skolinantys asmenys geriau žiūri į paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Tokiu būdu asmuo galėtų tikėtis kur kas mažesnės paskolos palūkanų normos.

Paskolų refinansavimas be užstato yra žiūrimas griežčiau. Ko gero, prasiskolinęs asmuo neturėtų tikėtis geresnio pasiūlymo už tuos, kurie refinansuoja įsiskolinimus su užstatu. Bet žinoma, paskolų refinansavimas ir yra skirtas tam, kad asmuo galėtų sumažinti savo finansainius įsipareigojimus kitoms įmonėms, todėl gausite tikrai geresnį pasiūlymą nei dabartiniai jūsų įsipareigojimai.