Internetu gauti paskolą dabar nėra labai sudėtinga – užtenka susirasti patikimą kredito bendrovę ir joje pateikti paraišką. Paskolos iš žmonių dabar turėtų patraukti ir jūsų dėmesį, todėl visas įprastas kredito įstaigas siūloma pasilikti pabaigoje. Skolintis iš žmonių dabar galima daug geresnėmis sąlygomis, nes vis dėlto – jie siūlo mažesnes palūkanas. Visiems ketinantiems išbandyti skolinimąsi internetu rekomenduojama pirmiau dairytis į sutelktinio finansavimo platformas. Jose ir skolina paprasti žmonės. Tiesa, bet kurioje vietoje jūsų bus prašoma pateikti visus asmeninius duomenis, todėl turėkite galvoje, kad nei kredito įstaigos, nei paprasti žmonės jums paskolos neišduos, jeigu duomenis pateiksite klaidingai.

Net ir paskolos iš žmonių gaunamos tik po kreditingumo įvertinimo, nes tai pagrindinė apsauga nuo sukčių.

Jeigu jums norisi skolintis anonimiškai, tai Lietuvoje tokių paskolų ieškoti nereikėtų, nes jų tiesiog nėra. Nei vienas vartotojas negali skolintis anonimiškai, nebent būtų kreipiamasi į privačius paskolų teikėjus, kurie pinigus skolina neteisėtai. Jeigu kreipsitės į kredito įstaigas ar sutelktinio finansavimo platformas, tai jums bus būtina nurodyti tikslią informaciją apie save. Tą informaciją sudarys: jūsų asmeniniai duomenys; informacija apie gaunamas pajamas bei patiriamas reguliarias išlaidas; informacija apie jūsų įsiskolinimus, veiksnumą ir t.t.

Norint gauti paskolą iš žmonių, pirmiausia teks pateikti kredito paraišką. Kai sutelktinio finansavimo platformos operatorius ją įvertins, tada ir sužinosite ar galite skolintis ar ne. Tai reiškia, kad jeigu jūsų nurodyti duomenys rodys, kad esate nemokūs, tai paskolos gauti negalėsite – jūsų paraiška bus atmesta. Turėkite galvoje, kad jeigu vienoje vietoje jūsų paraiška buvo atmesta, tai tikėtina, kad ir visur kitur jos niekas nepriims.

Paskolos iš žmonių dabar neturėtų prašyti ir tie, kurie gauna pernelyg mažas pajamas.

Ypač svarbu pabrėžti, kad norint gauti tam tikro dydžio paskolą, reikia gauti ir stabilias, o svarbiausia – ir atitinkamo dydžio mėnesinio pajamas. Jeigu tos pajamos bus labai mažos ir nepakankamos kredito įmokų mokėjimui, tai jūs paskolos gauti tikrai negalėsite. Tiesiog, kreditoriai turi laikytis įstatymų numatytos tvarkos.