Krosnelė – tai idealus būdas į savo namus įnešti židinio jaukumą ir šilumą sutaupant vietos. Juk visi norime atsipalaidavimo, jaukumo ir šilumos. Židiniai gali pasirodyti brangūs ir užima per daug vietos. Mažesniame bute ar name židinio įrengimas gali sukelti ir rūpesčių. Krosnelės – tai puiki alternatyva, tačiau, reikia pasirinkti tokią krosnelę, kuri atitiktų Jūsų individualius poreikius. O tam reikia atsižvelgti į kelis rodiklius.

Galingumas
Pasidomėkite kokio galingumo kokybiškos krosnelės jums reikia. Dažniausiai krosnelės pasirenkamos nedidelei patalpai. Jeigu gyvenate bute, jums pakaks paprastos ir ne itin galingos krosnelės. Krosnelės galingumas priklauso nuo patalpos, kuriame ji bus naudojama ploto. Tad šios srities specialistams atsakę į kelis paprastus klausimus gausite išsamias rekomendacijas ir patarimus. Svarbiausia nebijoti konsultuotis, klausti ir ieškoti informacijos.

Montavimo galimybės
Pasidomėkite ir užtikrinkite savo būsimos krosnelės montavimo galimybes. Patikrinkite būsimos krosnelės išmatavimus, sužinokite, ar jūsų patalpos gali talpinti šį pakankamai mažą prietaisą. Taip pat atkreipkite dėmesį į krosnelės svorį – jeigu gyvenate paskutiniuose aukštuose daugiabutyje, apmąstykite transportavimo klausimą.

Kuras
Krosnelėms yra reikalingos malkos. Galite iš anksto pasidomėti jų įsigijimo galimybėmis, apmąstyti kur namuose laikysite malkas. Taip pat rekomenduojame rinktis kokybiškas malkas tam, kad krosnelė neužsikimštų ir nereikėtų jos per daug dažnai valyti. Taip pat geras kuras užtikrins kokybišką ir darnų krosnelės darbą neįtikėtinai ilgą laiką. Kaip ir su bet kokiu daiktu – gera priežiūra ir tinkamas naudojimas pagerina pirkinio ilgaamžiškumą ir daikto patvarumą.

Rinkoje galima rasti platų krosnelių dizainų pasirinkimą. Tad priderinus prie interjero, šis šilumo ir jaukumo šaltinis dažnai tampa ir namų puošmena.