Nėštumas dažnai yra įdomus ir džiaugsmingas laikas. Tačiau kartais tas jaudulys gali sukelti nerimą dėl vaiko išnešiojimo, gimdymo ir priežiūros, ypač pirmą kartą besilaukiančioms moterims bei jų vyrams. Gavus pakankamai žinių, dar prieš gimstat kūdikiui, šis nerimas gali būti sumažintas. Štai kodėl nėščiųjų kursai gali būti tokie naudingi.

Dalis nėštumo jaudulio yra gilinimasis į naujas užduotis, kurios turės būti išmoktos jau atvykus kūdikiui, įskaitant maudymą, žindymą bei kitus kūdikių priežiūros aspektus. Norint išmokti visų šių įgūdžių verta užsiregistruoti į nuotolinius nėščiųjų kursus.

Internetinių nėščiųjų kursų privalumai:

  1. Kursuose galima dalyvauti pagal savo tvarkaraštį ir laiką.

Gyvenimas ruošiantis kūdikio gimimui arba jam gimus yra ypač užimtas ir dažnai nueiti numatytu laiku į žindymo klasę arba nėščiųjų kursus gali būti neįmanoma. Internetinės klasės privalumas yra tas, kad mokytis kūdikio priežiūros aspektų galima patogiai namuose, pasirinktu laiku.

  1. Pakartotinai kursuose galima sudalyvauti ir juo peržiūrėti tiek kartų kiek reikia.

Tai yra didžiulė nauda. Kai žindymo kelionė progresuoja, gali kilti naujų ir vis kitokių iššūkių. Arba moteris gali pradėti abejoti tuo, kas jos manymu iš pradžių sekėsi gerai. Tad kūdikiui atvykus į internetinę klasę grįžti ir konsultuotis, galima tiek kartų, kiek pageidaujama.

  1. Kursų metu atskleidžiamos sėkmingo žindymo paslaptys ir partnerio palaikymo svarba šioje nelengvoje kelionėje.

Nėščiųjų mokykla suteikia visą informaciją apie žindymo svarbą, procesą bei eigą. Taip pat internetinėje žindymo klasėje partneris taip pat gali stebėti ir įsisavinti visą informaciją. Tai padės besilaukiančiai moteriai lengviau emociškai pasiruošti žindymo kelionei, nes partneris supras, kad šis procesas ne visada yra labai lengvas ir paprastas, jam reikia žinių bei kantrybės.