kasko skaičiuoklėKiekvienas įsigijęs naujesnio modelio automobilį mąsto apie KASKO draudimą. Net ir sukaupę daugelio metų stažą vairuotojai, neturėdami jokių nusižengimų ar patirtų avarijų, apsvarsto minėtąjį draudimo variantą, norėdami apsaugoti savo turtą nuo nenumatytų pažeidimų. Net ir įvykus avarijai ar kitam nelaimingam nutikimui draudimo suma bus apskaičiuota pagal rinkos vertę įvykio dieną ar naują vertę (jei transporto priemonė naujesnė nei 2-ji metai).

Juk niekada negali žinoti, kada atsitrenksi į priešais stovintį automobilį. Kada audros papūsta šaka nukris ant tavo automobilio kapoto. Ar vaikų paleistas akmenėlis pramuš būtent tavo, o ne kaimyno, automobilio langą. Nors tai skamba lyg leidimasis į kraštutinumus, tačiau visi šie variantai labai realūs. Jei nieko panašaus nėra atsitikę iki šiol, atrodo, kad KASKO draudimas net nėra reikalingas. Tačiau vieną dieną, kai tai nutiks, bus per vėlu gailėtis ne tinkamo pasirinkimo.

Taigi, norint greičiau apsispręsti verta ar ne draustis KASKO draudimu, patartina pasinaudoti KASKO skaičiuokle, kurios pagalba sužinosite draudimo kainą. Ją visada galite palyginti su privalomojo draudimo kaina ir galimų žalų padarytais nuostoliais tam tikros markės automobiliui. Taip pat, naudojantis skaičiuokle tam tikrų draudimo bendrovių internetiniuose puslapiuose bus nurodyta nuolaida, kuri taikoma draudžiantis elektroniniu būdu.

Norėdami pasinaudoti KASKO skaičiuokle ir sužinoti konkrečiai jūsų atveju draudimo kainą, reikia pateikti šiuos duomenis, kurie yra pagrindiniai draudimo kainą lemiantys veiksniai:

– Gimimo data/asmens kodas;

– Vairuotojo pažymėjimo išdavimo data;

– Gyvenamoji vieta;

– Automobilio modelis bei markė;

– Automobilio pagaminimo metai;

– Kėbulo tipas;

– Durų skaičius;

– Automobilio naudojimo paskirtis;

– Valstybiniai numeriai;

– Automobilio eksploatavimo teritorija;

– Ar automobilį vairuos kiti asmenys;

– Kita informacija (papildomi duomenys, priklausomai nuo draudimo bendrovės).

Siekiant išvengti didelių nenumatytų išlaidų iš savo kišenės, pravartu rinktis KASKO automobilių draudimą. Jokia avarija ar vandalizmo apraiška neišmuš jūsų iš vėžių, nes viskuo pasirūpins draudimo bendrovė. Pasirinkti ją ir sužinoti jos taikomas kainas, lengvai ir greitai galite naudodamiesi KASKO skaičiuokle.