Natūralus produktai, kurie padės palaikyti sveikus plaukus

Naikinkite pleiskanas su citrinų sultimis

Jei nuolat kankina pleiskanos, kurių sunku atsikratyti, verta išbandyti citrinų sultis. Jos rūgštis padeda atsikratyti negyvos odos, būtent dėl šios priežasties puikiai tinka pleiskanų valdymui. Žinoma, vien citrinų rūgšties naudoti negalima, tai gali sausinti, todėl į citrinų sultis reikia įmaišyti alyvuogių aliejaus, kuris sudrėkins ir pamaitins odą. Kaukės plaukams su citrina daromos iš 2 šaukštų citrinos sulčių, 2 šaukštų alyvuogių aliejaus ir šiek tiek vandens. Šį mišinį reikia įmasažuoti į galvos odą. Po 20 minučių reikia išskalauti galvą ir išplauti šampūnų. Kaukę galima darytis tik kartą per dvi savaites.

Alus tinka silpniems plaukams

Kaukės plaukams su alumi puikai atstato žvilgesį ir stiprina silpnus plaukus. Taip yra dėl to, kad aluje yra daug plaukams naudingų ingredientų. Pavyzdžiui, baltymai, vitaminai, magnis, fosforas. Šiai kaukei reikia pašildyti puodelį alaus. Reikėtų neperkaitinti, kad šiluma būtų maloni. Plaukus alumi patepti reikia per visą plaukų ilgį, tuomet užsidėti dušo kepurėlę ir apvynioti galvą rankšluosčiu ir palaikyti bent 15 minučių. Į mėnesį du kartus atliekama ši procedūra sustiprins plaukus ir galėsite džiaugtis sveiku plaukų žvilgesiu. Jei natūralios priemonės nepadeda pasiekti rezultatų visuomet galite rasti puikių priemonių https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Riebiems plaukams padės kukurūzų miltai

Kukurūzų miltai arba kukurūzų krakmolas yra puiki priemonė šalinanti nešvarumus. Taip pat tai yra pigus produktas, todėl nenuskausminsite savo piniginės. Kaukės plaukams su šiuo ingredientu daromos supilant šaukštą kukurūzų miltų arba krakmolo į patogų indą, kad būtų lengva paskirstyti ant plaukų. Namų sąlygomis tai galėtų būtų druskinė, iš kurios patogiai išbarstysite miltus ant sausų plaukų. Po 10 minučių plaukus reikia iššukuoti. Šia procedūrą galima daryti kad ir kas antrą dieną, taip suvaldysite riebaluotus plaukus.

Avokadas padeda plaukų priežiūrai

Avokadas puikus produktas, kuris yra labai sveikas, maistingas ir praturtintas vitaminais. Dėl naudingų medžiagų naudojamas ne tik mityboje, bet ir kaukėse. Kaukės plaukams su avokadais puikiai suvaldo į nepaklusnumą linkusius plaukus ir suteikia spindesio. Kaukei reikia sutrinti pusę avokado ir paskirstyti ant drėgnų plaukų. Po 15 minučių išplaukite galvą. Į avokado kaukę verta įmaišyti alyvuogių aliejaus, kokosų aliejaus, kiaušinį ar majonezo, tuomet efektas būna šiek tiek stipresnis, o plaukai lieka pamaitinti.

elektroepiliacija Kaune
Ankstesnis įrašas Aspektai, į kuriuos būtina atsižvelgti prieš atliekant elektoepiliaciją
automobilių nuoma
Sekantis įrašas Automobilio pirkimo iš nuomos salonų privalumai ir trūkumai
Close