lovatiesesLovatiesės… Apie jas galima kalbėti, galima jomis grožėtis, gėrėtis, tiesiog jomis džiaugtis… Galima rinktis iš plataus asortimento, kuriame ne dvi, ne trys ir anaiptol ne keturios lovatiesės. Asortimentas toks platus, kad net nustembama. Ir net jei iš karto nusiteikiama, kad nieko gero nebus, kad teks rinktis kokį kompromisinį variantą, vėliau džiaugiamasi: tai bent pasirinkimas, tai bent variantų gausa, tai bent šaunumėlis!

Ir tai nėra perspausta reakcija ar kažkokia butaforija. Tikrai ne! Kaip ir užuolaidų ar staltiesių, taip ir lovatiesių galite rasti apsilankę internetinėje parduotuvėje TavoSapnas.lt (užsukite štai čia: https://tavosapnas.lt/lovatieses). Ir ne šiaip kokių, o kokybiškų ir dailių, patogių ir ilgaamžių.

Tinkamiausias ir ypač estetiškas gaminys, atitinkantis visus lūkesčius

Žinote, kartais sunku nuspręsti, kuris produktas geriausias, kuris labiausiai tiktų ir kuris estetiškiausiai papuoštų namus. Vienais atvejais sprendimas priimamas greičiau, kitais tenka itin pasukti galvą. Kartais mintis galvon ateina spontaniškai, tačiau neretai išsirinkimas yra tarsi galvosūkis. Dėl to lyg ir būtų galima sakyti, jog platus asortimentas tik apsunkina. Tačiau… pamąstykime iš kitos pusės. Ar norėtumėte, kad parduotuvėje būtų siūlomos trys lovatiesės ir pardavėjai primygtinai bruktų vieną iš jų, nors nė viena jums nepatiktų?

Ką tik paminėtas variantas nei patrauklus, nei bet kaip kitaip įdomus. Kur jau ten! Juk gerokai smagiau, kai esama galimybės pasigrožėti ir atrasti tai, kas iš tiesų tiks, kas taps puikiu pirkiniu. O juk puikaus pirkinio norime kiekvienas. Tokio produkto, kuris ne tik parduotuvėje dailiai atrodytų, bet ir namie maloniai derėtų, ilgus metus tarnautų. Ir nesvarbu, ar kalba sukasi apie lovai skirtą puikų užtiesalą, ar apie, pavyzdžiui, pagalvės užvalkalus, kiekvienu atveju lūkesčiai panašūs.

O ką galima pasakyti apie kainas?

Dar reikėtų pridėti keletą minčių apie kainas. Ar verta išleisti daugiau ir būti labiau užtikrintiems, o gal vis tik laikytis taupumo linijos?

Ne vienas šios srities žinovas patvirtintų, kad brangesnis produktas gali būti itin puikus. Tačiau ne visada reikia atseikėti labai daug, kad gaminys džiugintų ir pasižymėtų visomis svarbiomis savybėmis: estetinėmis, praktinėmis.

Ir sutaupyti, ir puikiai apsipirkti?

Apie skaičius šnekama įvairiai. O skaičiai yra kainos (kalbant be užuolankų). Kadangi vieni produktai kainuoja mažiau, o kiti – daugiau, atsiranda nebloga pasirinkimo laisvė. Gal kartais ir atrodo, kad už tam tikrą daiktą tektų pakloti pernelyg daug. Ir tuomet pasižvalgoma toliau, o pasižvalgius suvokiama, jog neprivalu išleisti tiek, kad asmeninis biudžetas imtų eižėti.

Platus asortimentas – ne tik skirtingi lovatiesių modeliai, bet ir skaičių įvairovė. Tai reiškia, kad piniginės storis – dar ne viskas. Jei planuojama apsipirkti gana taupiai, šį tikslą turėtų pavykti įgyvendinti. O jeigu ieškoma prabangos? Irgi lūkesčiai pateisinami.

Klausimas paprastas: miegamajame ko nors trūksta? O ar turite kokybišką, gražų lovos užtiesalą? Su juo miegamasis tampa kur kas jaukesnis, interjeras subtilus, nepriekaištingas. O ir praktiškumo netrūksta, patalynė ilgiau nesudulksta, nenublunka.