Įprasta, kad betono maišyklė naudojama statybų versle, tačiau ji taip pat gali būti reikalinga užsiimant smulkesniais betonavimo darbais buityje. Pavyzdžiui, tais atvejais, kai namą imatės statyti patys.

Bet kuriuo atveju, net jeigu nesate statybų profesionalas, bet nutarėte išsibetonuoti namo ar tvoros pamatus, verta įsigyti kokybišką maišyklę betonui. Tikriausiai ir jums bus pažįstamas pasakymas – „man brangios nereikia, nes nenaudosiu jos profesionaliai“. Tai girdime labai dažnai, tačiau visuomet kyla klausimas, kodėl mes esame linkę taip save nuskriausti? Atminkite, kad norėdami sutaupyti ir įsigydami pigesnį daiktą, kartais prisidarome papildomų nepatogumų. O neretai pasiteisina gerai žinomas posakis „taupus moka du kartus“.

Taigi, visų pirma, įvertinkite tai, kiek daug betono jums bus reikalinga paruošti. Jeigu darbo nusimato vos vienai dienai, žinoma, maišyklę galima ir išsinuomoti. Tačiau jeigu statote namą ar garažą, vertėtų pagalvoti apie betono maišyklės įsigijimą. Juo labiau, kad nuosavame name jos ateityje tikrai dar ne kartą gali prireikti.

Maišyklės būna valdomos mechaniniu būdu (rankinės) arba elektrinės, jos taip pat skiriasi ir savo tūriu. Nuo to priklauso ir betono maišyklės kaina. Rankiniu būdu valdomos maišyklės yra gana kompaktiškos ir skirtos nedideliems projektams. Jų tūris leidžia užmaišyti gana nedidelį mišinio kiekį, todėl namo statybai ji tikrai netiks. Tačiau tvoros stulpų betono paruošimui bus pats tas.

Tuo tarpu su elektrine maišykle be jokio vargo pastatysite net namą. Tiesa, šios maišyklės skiriasi galingumu, todėl reikėtų taip pat įvertinti, kuri jums reikalinga. Didesniems statybos darbams ar profesionaliam naudojimui rekomenduojama rinktis didesnio galingumo įrenginį, kuris užtikrins efektyvesnį darbo našumą, o jo naudojimo laikas bus ilgesnis. Betono maišykles galima įsigyti ir internetu.