paminklai vilniujeSostinėje gyvenantiems ir kapavietes aptvarkyti norintiems gyventojams siūloma pasidomėti ir šių darbų atlikimo kainomis. Mat, kartais netgi būna pigiau samdyti tam tikrus darbininkus kapaviečių tvarkymo darbams atlikti nei viską daryti patiems. Tai liečia ir paminklų gamybos paslaugas. Paminklai Vilniuje dabar siūlomi ir su montavimo, ir su kapaviečių tvarkymo paslaugomis, o tai reiškia, kad jeigu nusimato daug darbo, tai galbūt net neverta patiems gaišti laiko – kreipkitės į specialistus ir jie už adekvačią sumą viską atliks be priekaištų. Tiesa, tai taikoma tik tais atvejais, jeigu kreipiamasi į patikimas įmones ar privačius paslaugų teikėjus. Jeigu kreipsitės į kažkokius nežinomus asmenis, kurie siūlo absurdiškai mažas kainas, tai kaip reikiant rizikuosite prarasti pinigus.

Paminklai Vilniuje, kaip ir kituose miestuose, turi būti užsakomi atsižvelgiant į turimą pinigų sumą.

Jeigu jūsų biudžetas naujo paminklo gamybai nėra didelis, tai logiška, kad apie išskirtinio dizaino gaminius net neverta svajoti. Taupantiems siūloma dairytis į bendrovių siūlomus standartinius paminklus. Jie nėra kažkokios prastos kokybės ar dizaino, tiesiog jie yra visi vienodi. Paprastai kalbant, kuomet užsakysite standartinius paminklus, jums reikės tik nurodyti visus žuvusio artimo žmogaus duomenis. Standartiniai paminklai tiesiog gaminami greičiau ir pigiau, o taip pat ir jų montavimo paslaugos nėra tokios brangios.

Verta žinoti, kad renkantis paminklų gamybos paslaugas siūlančias bendroves nevalia dairytis į per daug  mažas kainas. Vis dėlto rinkoje vyrauja daugmaž vienodi įkainiai, tad jeigu kažkur aptikote pasiūlymą, kuriame pabrėžiamos net keletą kartų mažesnės paslaugų kainos, tai jau galima tikėtis ir apgavysčių, nes nuostolingai nenori dirbti nei vienas profesionalas.

Paminklus užsakantys kartu su kapaviečių tvarkymo paslaugomis, dažniausiai laimi kainos atžvilgiu.

Labai svarbu pabrėžti, kad jeigu jūs kreipsitės į tuos paslaugų teikėjus, kurie teikia ir paminklų gamybos, ir kapaviečių tvarkymo paslaugas, tai tuomet galbūt išleisite mažesnę sumą, jeigu kreipsitės dėl visų paslaugų. Tai reiškia, kad užsakant paminklų gamybą ir kapaviečių tvarkymo darbus, gali būti, jog jums bus taikoma papildoma nuolaida ar net nemokamas paminklo sumontavimas.