Susiorganizuoti kelionę gali skambėti labai smagiai, tačiau tikrai ne visuomet planavimas einasi sklandžiai, o rezultatai būna nuostabūs. Kai kuriais atvejais galima nenumatyti, jog viešbučio įvertinimai nebuvo teisūs, o išsinuomoti automobilį užsienyje ne taip ir paprastą. Tuomet tenka spręsti susidariusias nemalonias situacijas ir galvoti kaip džiaugtis kelione toliau, net jei viskas vyksta visai kitaip nei buvo planuota. Kelionių agentūros Lietuvoje gali pasiūlyti įvairiausių kelionių, pritaikytų kiekvieno žmogaus norams. Juk vieniems reikia kelionės, kuri būtų smagi ir vaikams, o kitiems norisi pažinti kuo daugiau apylinkių pasirinktoje šalyje. Dar vienus gali dominti muzikinės kelionės ar galimybė tiesiog smagiai poilsiauti prabangiame viešbutyje. Su agentūra galima sutaupyti laiko ir džiaugtis sklandumu, kuris ne visuomet užtikrinamas viską darant be patirties ir savarankiškai. Taigi, kuo naudingos kelionių agentūros Lietuvoje?

Turint omenyje įprastas poilsines ir pažintines keliones, greičiausiai, akivaizdu, jog kelionių agentūros sutaupo laiko, atranda geriausius pasiūlymus, puikiai vertinamus viešbučius, kurie yra išbandyti ir rekomenduojami, tad tikrai nenuvils. Taip pat gali būti pasiūlytos ir smagios pažintinės kelionės, kurios leidžia pamatyti daugiau įžymių vietų, dailių gamtos kampelių. Tokio tipo išvykos gali būti ir muzikinės kelionės, kurios organizuojamos ir Lietuvoje tiems, kurie nori geriau susipažinti su gimtąja šalimi. Susiorganizuoti pažintinę kelionę net ir Lietuvoje pigiau gali būti sunku, juk perkant bilietus didesniais kiekiais į muziejus ar mokant už ekskursijas, tikrai išleidžiama mažiau, todėl labai tikėtina, jog savarankiškai sugalvojus tokią kelionę, už įžymių vietų aplankymą teks sumokėti daugiau. Taip pat tektų ir patiems galvoti apie patogų maršrutą bei galimas lankytinas vietas, todėl planavimas užimtų labai daug laiko.

Be to, kad kelionių agentūros džiugina puikiais kelionių pasiūlymais, kai kurios gali pasiūlyti edukacinę programą ir vaikams. Vaikų vasaros stovyklos suteikia proga vaikams ne tik aplankyti labai daug vietų, kuriose gali sužinoti daug įdomių faktų apie kai kurias lankytinas vietas, bet ir smagiai praleisti laiką su bendraamžiais. Smalsiems jaunuoliams tokios vaikų vasaros stovyklos gali būti nuostabus būdas praleisti savo vasaros atostogas. Užsiėmimų metu mokoma atskirti skirtingus architektūros stilius ir daug kitų dalykų, kurie tikrai bus naudingi bendram išprusimui.