Lietuvoje keliauti pasirenkama ne visuomet, nes vis daugiau dėmesio skiriama užsienio šalims, tačiau atkreipti dėmesį tikrai verta ir į tai, ką gimtoji šalis gali pasiūlyti. Kiekviename krašte tikrai galima rasti labai įdomių muziejų, kurie net nebuvo aplankyti arba aplankyti taip seniai, jog sunku prisiminti kas ten buvo matyta. Nuvykti ir apžiūrėti galima dvarus – jie palieka didelį įspūdį ir jų yra tikrai daug, todėl dar neregėtus pamatyti tikrai būtina. Be to, kad Lietuvoje yra labai daug architektūrinių statinių, kuriuos verta apžiūrėti, tikrai nenuvilia ir gamtos grožis, kuris šiltuoju metu gali būti labai smagiai ištyrinėtas. Nuolat statomi apžvalgos bokštai bei atnaujinami parkai gali pasiūlyti puikias popietes. Taigi, jei dar nesusiplanavote kelionės į užsienį, pats laikas pagalvoti ar kelionės Lietuvoje negali būti nuostabi išeitis. Jos suteikia labai daug privalumų, todėl pakeliauti po savo gimtąjį kraštą bus labai patogu.

Kelionės Lietuvoje yra labai nesunkiai suorganizuojamos, todėl daugelis gali džiaugtis itin greitai suplanuojama kelione. Jos yra labai patogios, nes nebūtina galvoti ar tikrai viską pavyko pasiimti. Svarbiausius dalykus turint, kelionėje tikrai nepražūsite, o ir namai nebus taip toli, jei reikės apsisukti ir grįžti pasiimti kažką būtino. Pažintinės kelionės Lietuvoje tikrai nustebins paprastumu ir žiniomis, kurias gali suteikti.

Pritrūkus laiko, tikrai galima susiorganizuoti ir labai trumpų kelionių. Juk į užsienio šalį nuvykti poros dienų tikrai neužtenka, nes vien kelionė ir pasiruošimas užima nemažai laiko. Savaitgalio kelionės po Lietuvą gali būti nuostabus būdas kaskart pamatyti vis daugiau savo gimtosios šalies. Aplankyti galima tokias vietas, kurios nepareikalauja itin daug laiko. Daugeliui įdomu pamatyti kur buvo filmuojami garsūs pasaulio filmai, nuvykti į raganų ar kryžių kalną, kurie traukia turistus iš viso pasaulio. Savaitgalio kelionės po Lietuvą neprivalo būti sudėtingos, svarbiausia susigalvoti kryptį, kuri tenkintų visą šeimą ir pasižvalgyti po pakeliui esančias apylinkes, muziejus, gražias gamtos vietas. Galima likti maloniai nustebus, nes kai kurios vietos nebus matytos ar lankyti arba paliks itin įsimintinų įspūdžių.