Ar dažnai pagalvojate apie savo pažinimą? Geresnę savijautą? Tikslų išsikėlimą ar jų įgyvendinimą? Tikriausiai ne, o tai žmogui yra labai svarbu, nes tai jo kelionė link geresnio gyvenimo kokybės. Kas yra Reiki? Tai yra senovinis gydymo metodas, nenaudojant jokių medikamentų, o tik pasitelkiant gamtą ir savo žinias. Kitaip sakant Reiki yra vienas is gydymo būdų, kuris padeda palaikyti stabilę žmogaus psichinę ir fizinę sveikatą. Tokia gydymo sistema išpopuliarėjo Japonijoje ir buvo pradėta taikyti daugelyje šalių https://www.rutareiki.com/saves-pazinimas. Ar žinote, kad žodis reiki yra kilęs iš dviejų Japoniškų ženklų, tai Rei – , kuri reiškia visata, spindulys, universalumas ir kitas reiškinys Ki – kurio reikšmė energija, visatos, pasaulio, žemės energija.

Tokio tipo terapija jau taikoma nuo seniausių laikų. Tai ilgametė technika, atkeliavus iš senovės Tibeto. Jau šios technikos užuomazgos buvo atrastos aprašytos slaptose Lotoso sutrose. Tai paveldas iš senų laikų. Kuom išskirtinė Reiki terapija? Ji ypatinga tuom, kad meistras atliekantis šią procedūrą, ją atlieka ne praktikos dėka, o inicijavimo, kuomet visą energiją nukreipia tik į žmogaus kūną. Nukreipdamas energiją į žmogaus kūną, reiki specialistas stimuliuoja to žmogaus savigynos potencialą, tokiu būdu paspartina organų gijimą ar kitokius kūno negalavimus. Tuo galime pasakyti, kad reiki terapijos būdu, kūnas yra atstatomas tiek fiziškai, tiek emociškai, tiek psichiniu ir dvasiniu lygiu. Kai žmogus suvokia problemos esmę, jo energija prasiskverbia į gilesnius kūno pokyčius. Keičiasi žmogaus mąstysena, elgsena, o svarbiausia, žmogaus energija transformuojasi į aukštesnį lygį.

Taigi, reiki terapijos tai žmogaus gydymo procesas, padedantis jam išlaisvinti kūno energiją, kuri nukreipiama į savęs tobulėjimą ir geresnę saviugdą. Tai vienas geriausių ir seniausių gydymo procesų, be jokių pašalinių – medikamentinių intervencijų. Kaip sakoma sveikame kūne, turi būti sveika siela. O viskas ir prasideda nuo mūsų minčių.