Šviestuvų parduotuvė – tai didelis įvairių dydžių, stilių ir spalvų šviestuvų pasirinkimas. Įrengtos LED lempos, šios grindų lempos yra įvairių stilių ir spalvų – nuo ​​itin funkcionalių kombinuotų / planšetinių toršerų iki putojančių krištolo toršerų. „Hillam Bronze Upward Lighting“ grindų lempa yra įvairių stilių, kad atitiktų jūsų dekoravimo poreikius, nuo klasikinių iki šiuolaikinių grindų lempų.

 

Nesvarbu, ar stovite šalia kėdės mėgstamame skaitymo kampelyje, ar papildomai apšviečiate kaip atskirą elementą, ši toršeras puikiai tinka šiuolaikiniam stiliui ir jūsų gyvenamosios erdvės apšvietimui. Allen + Roth grindų lempa puikiai papildys skaitymo ar užsiėmimų kėdę.

 

Toršerai

 

Toršerai įneša taip reikalingos šviesos į erdvę, kurią reikia apšviesti, bet kurioje nėra patogaus stalo. Stalinės lempos yra vienas iš labiausiai paplitusių būdų apšviesti kambarį. Viena lempa gali apšviesti jūsų skaitymo kampelį arba apšviesti visą kambarį.

 

 

 

Pasirinkite pritemdomą stalinį šviestuvą, atitinkantį jūsų nuotaiką, nesvarbu, ar jis ramus ir atsipalaidavęs, ar šviesus ir gyvybingas. Sureguliuokite šios lempos atspalvius, kad jūsų treniruotei būtų pakankamai šviesos. Pridėkite šią lempą prie savo miegamojo ar žaidimų zonos, kad gautumėte įdomų ir universalų apšvietimo sprendimą.

 

 

 

Pritemdomi šviestuvai taip pat puikiai tinka vaikų kambariams, kai jums reikia šviesos, bet nenorite žadinti kūdikio. Miegamojo stalinės lempos arba šviestuvai prie lovos yra įvairių stilių, kad padidintų norimą išvaizdą ir šviesą. Turėdami tiek daug šviestuvų, galite apšviesti bet kurią savo namų dalį, kad ir kur būtumėte.

 

 

 

Arba raskite platų lauko apšvietimo pasirinkimą savo terasai ar lauko erdvei. Šis mažmeninės prekybos parduotuvės apšvietimo vadovas padės suplanuoti tinkamą apšvietimą, lemputes ir šviestuvus, kad apšviestumėte parduotuvę ir padidintumėte pardavimą. Jei laikysitės kelių pagrindinių apšvietimo principų, galite pasiekti įspūdingų rezultatų net iš pigiausių apšvietimo rinkinių. Beveik visą apšvietimo komplektą galite sukurti savo rankomis iš daiktų, kuriuos galite rasti bet kurioje techninės įrangos parduotuvėje.

 

Kainos ir kokybės santykis

 

Jei planuojate atidaryti apšvietimo parduotuvę, kaina bus mažesnė. Kai atidarote apšvietimo parduotuvę, atsiranda pridėtinių išlaidų, susijusių su fizinių produktų pardavimu. Įkurti šviestuvų parduotuvę reikia daug atsidavimo, atsidavimo ir, svarbiausia, aistros. Jei jums patinka darbas ir turite šiek tiek pradinės patirties, galite pradėti nuo mažo ir patys valdyti visus savo apšvietimo parduotuvės aspektus.

 

 

 

Atidarę šviestuvų parduotuvę galite uždirbti neribotas pajamas. Tai, žinoma, priklauso nuo to, ar nuspręsite atidaryti apšvietimo dirbtuves už nedidelę kainą, ar samdyti didelę komandą ir išleisti daugiau pinigų. Kai nustatysite apšvietimo produktų kainas, turėsite nustatyti pajamų tikslus + pelno, kurį norite gauti iš savo apšvietimo parduotuvės, sumą.

 

 

 

Vienas iš sudėtingiausių aspektų pradedant apšvietimo parduotuvę yra nustatyti, kiek turėsite sumokėti už apšvietimo gaminius. Visi šie veiksniai turi vienodą vaidmenį nustatant jūsų šviestuvų kainą, todėl svarbu kiekvieną atskirai įvertinti, kad surastumėte tikslią kainą, kuri padėtų optimizuoti jūsų verslą nuo pat pradžių. Žinant rinką ir tai, koks brangus apšvietimas dažniausiai yra, šis sąrašas suteikia jums daug platesnį prieinamesnių variantų pasirinkimą… nesijaudinkite, kai kurie iš jų kainuoja mažiau nei 50 USD.

 

Terapinė šviesa

 

Jei jums tikrai nereikia papildomo stiliaus terapinės šviesos, už tą pačią kainą geriausia įsigyti HappyLight Luxe, kuris turi didesnę šviesos juostą ir daugiau funkcijų. Paprasta nereiškia įžeidimo: HappyLight Luxe siūlo viską, ko jums reikia už prieinamą kainą. „HappyLight Luxe“ yra švaraus dizaino su priekinių žibintų skydeliu, kuris užima beveik visą šviesą.

 

 

 

Luxes šviesos juostą galite pritvirtinti prie sienos arba naudoti komplekte esantį laikiklį, kuris pakreipia lempą kampu. Ši lempa skiriasi nuo kitų tuo, kad galite sulenkti ir pasukti šviesą įvairiais būdais, kad gautumėte tobulą kampą. Šviestuvo stilius kartu su apšvietimo užduotimi lemia jums reikalingo šviestuvo aukštį. Mažesnė fototerapijos lempa gali suteikti tą pačią naudą, tačiau gali tekti ją priartinti prie akių ir palikti ją įjungtą ilgiau nei su dideliu skydeliu.

 

 

 

Dėl šviesos terapijos lempų naudojimo turėtumėte pasitarti su gydytoju arba psichiatru dėl šviesos terapijos patarimo. Sarah Mitroff / CNET Jei nesate tikri, ar šviesos terapija jums tinka, pradėkite nuo mažesnių, pigesnių lempų. Norėdami imituoti, jums reikia lempos, kuri skleidžia apie 10 000 liuksų, o tai yra geriau nei dirbtinė buitinės technikos ir kitų lempų šviesa.

 

Trijų tipų lempos

 

Trijų tipų lempos, išvardytos aukščiau, su bet kokiu šviesos srautu ir spalvų temperatūra, gali būti naudojamos įvairiose apšvietimo srityse. Kiekvieną iš keturių aukščiau aprašytų apšvietimo būdų galima pasiekti naudojant skirtingas lemputes strategiškai išdėstytuose šviestuvuose, kad apšviestų konkrečias jūsų parduotuvės vietas. Daugumoje mažmeninės prekybos parduotuvių apšvietimas sujungia skirtingų tipų šviestuvus su skirtingomis lemputėmis, kad būtų užtikrintas reikiamas kiekis l.

 

šviesa visoje erdvėje. Įvairių tipų, spalvų ir šviesumo lempos, derinamos su šviestuvų asortimentu, sukuria akcentinį, užduoties, dekoratyvinį ir aplinkos apšvietimą šviesos srautui visoje prekybos erdvėje.

 

 Pabaigai

 

Aplinkos fluorescencinės arba LED plokštės gali veikti, kai tarp šviestuvų yra daugiau vietos, atsižvelgiant į bendrą akcentinio apšvietimo kiekį arba netoliese esančią veiklą. Naudodami šį bėgių toršerą galite pritaikyti apšvietimą savo gyvenamojoje erdvėje. Įsigykite Lowes aukščiausios kokybės skaitymo ir ekologiškų grindų lempų kolekciją, kad sukurtumėte tinkamą apšvietimą savo namams. Įneškite į savo namus šviesos ir stiliaus paspaudę jungiklį naudodami naują The Home Depot Lighting Department The Home Depot lempą.