Mintis apie stomatologus daugeliui žmonių kelia baimę ir nerimą. Dažnai vizitas į kliniką atidedamas neribotam laikui, nes pacientas dėl kažko jaudinasi ir bijo. Nepaisant dantų skausmo ir kitų simptomų, būtina apsilankyti pas odontologą bent kartą per pusmetį.

Kad dantų gydymas būtų patogus, pacientas turi tinkamai pasirengti vizitui pas odontologą, jį suplanuoti.
Būtina reguliariai lankytis pas odontologą, bent kartą per pusmetį, net jei nejaučiate, kad turite problemų su dantimis. Profilaktiniai tyrimai padeda stebėti dantų būklę, koreguoti burnos priežiūrą ir ankstyvose stadijose nustatyti ligas. Dėl tokio vizito iš anksto susitarkite su odontologu. Šiauliai pasižymi profesionalių specialistų komanda ir puikiomis rekomendacijomis apie kliniką.

Pasirinkite patogią dieną. Geriau, jei tai jūsų laisvadienis – taip bus lengviau pasirinkti konkretų apsilankymo laiką.
Jei dantis labai skausmingas, galite atvykti pas odontologą be paskyrimo, tik tokiu atveju geriau iš anksto apie tai pranešti administratoriui telefonu,taip greičiau bus rastas gydytojas, galintis jus priimti.

Po gydymo kurį laiką negalite valgyti ir gerti, todėl prieš apsilankant pas gydytoją patartina gerai pavalgyti.
Prieš pat vizitą reikėtų išsivalyti dantis šepetėliu, dantų siūlu, išsiskalauti burną burnos skalavimo skysčiu.
Prieš vizitą rekomenduojama nenaudoti stipraus ar aštraus kvapo kvepalų. Prieš apsilankant pas gydytoją, patartina nerūkyti, nevartoti alkoholio.

Jei įmanoma, susilaikykite nuo vaistų, kurie gali sumažinti vietinės nejautros poveikį. Prieš pradėdami gydymą, pasakykite gydytojui apie visus vaistus, kuriuos vartojote per pastarąsias 24 valandas.

Neturėtumėte apsilankyti odontologijoje dėl gerklės ir kvėpavimo takų ligų, tokių kaip gerklės skausmas, laringitas, faringitas, net jei nėra karščiavimo. Verta atidėti priėmimą net esant nosies užgulimui. per burną kūnas aprūpinamas mažiau deguonimi, o tai ne tik padidina diskomfortą ir skausmo jautrumą, bet ir padidina drėgmę burnos ertmėje, o tai gali sumažinti dantų gydymo kokybę.
.