Karantino laikotarpis daugeliui verslų atnešė nemažai nuostolių ir sumaišties. Tačiau tuo metu, kai darbuotojai dirba iš namų, kai kuriems tai tapo puikia proga atsinaujinti biurą bei pakeisti baldus.

Tiesa, šiuo metu baldų įsigijimas prieinamas tik internetu, tačiau ir iki karantino tai nebuvo naujiena. Juo labiau kai supranti, kad pirkti internetu yra taip pat paprasta, o šiuo metu dar ir saugu, toks apsipirkimas nesukelia jokių sunkumų.

Ypatingai tais atvejais, jeigu biuras jau yra įrengtas, o jo dabartinis išplanavimas visiškai tenkina poreikius, pakanka tik atidžiai pritaikyti keičiamų baldų išmatavimus. Esant poreikiui galima įsigyti standartinius baldus, geriausiai atitinkančius darbuotojų ir darbdavio poreikius.

Tuo atveju, jeigu nusprendėte biuro interjerą pakeisti iš esmės ir netgi perplanuoti erdves bei pakeisti baldų išdėstymą, geriausia kreiptis į interjero specialistus. Tai šiais laikais padeda išvengti esminių planavimo klaidų bei erdves išnaudoti maksimaliai. Šiuo atveju, atsižvelgiant į poreikius ir norus, baldai gali būti gaminami individualiai, įgyvendinant unikalius ir personalizuotus sprendimus.

Renkantis baldus nuotoliniu būdu, labai svarbu prieš tai pasikonsultuoti su atsakingais parduotuvės atstovais. Reikėtų perteikti jiems savo pageidavimus bei pačius svarbius lūkesčius, kurių tikitės iš biuro baldų. Kadangi darbe darbuotojai paprastai praleidžia labai daug laiko, baldai turi būti ne tik patrauklūs, bet ir patogūs bei palankūs sveikatai. Be to, labai svarbu, kad baldas būtų funkcionalus ir maksimaliai praktiškas.

Baldų pagalba galima kurti išskirtinį it patrauklų biuro interjerą, o spalvų darna gali tapti vienu pagrindinių aplinkos akcentų. Ne paslaptis, kad biuro aplinka yra viena iš pridėtinių verčių, kuriuos įvertina kiekvienas darbuotojas. Apklausų metu yra įrodyta – maloni ir patogi darbo vieta didina darbuotojų produktyvumą.