Elektroepiliacijos Kaune būdu pagalba galite pašalinti plaukus bet kurioje kūno vietoje, išskyrus nosies ir ausų plaukus. Tai yra, galite pašalinti žilus, kietus, purius ar šviesius plaukelius. Šiuo metu nėra ilgalaikio plaukų šalinimo metodo, kuris savo efektyvumu ir saugumu būtų pranašesnis už elektrolizę!

Plaukai šalinami visomis prieinamomis priemonėmis nuo Nefertitės ir Kleopatros laikų. Šiandien yra būdų, kaip pašalinti nepageidaujamus plaukus.

Tačiau elektrolizė išlieka vienu veiksmingiausių ir pasiteisinusių ilgalaikių plaukų šalinimo būdų. Šio metodo taikymo kosmetologijoje istorija turi didžiausią klientų pasitikėjimo procentą.

Kodėl daroma elekroepiliacija?

  • Saugumas. Metodas buvo naudojamas daugiau nei 100 metų. Procedūrai naudojamos tik vienkartinės medžiagos ir preparatai. Infekcijos rizika procedūros metu neįtraukiama, nes srovėje neišgyvena nei vienas mikroorganizmas.
  • Efektyvumas. 100% rezultatas buvo patvirtintas šimtais mokslinių straipsnių ir patenkintų klientų atsiliepimų. Elktroepiliacija tinka bet kokio tipo odai ir plaukų tipui: įaugusiems, papilkusiems, pūkuotiems. Pelningumas. Su kiekviena sekančia procedūra plaukų lieka 10-30% mažiau. Ir atitinkamai, procedūros kaina sumažėja 10-30%.

Ar būtina konsultacija?

Medicininį išsilavinimą turintis epiliacijos specialistas atlieka konsultaciją, kurios metu užpildo konsultacijos lapą, supažindina su kontraindikacijomis, numatomomis odos reakcijomis elektrolizės procedūros metu ir po jos.

Kartu su Jumis, atsižvelgdami į Jūsų tvarkaraštį ir procedūros trukmę, kuriame nepageidaujamų plaukų šalinimo programą. Paaiškinama, kaip pasiruošti procedūrai ir kaip prižiūrėti odą po elektrolizės procedūros.

Anestezija atliekama dviem būdais: tepant ir (arba) injekcijomis.

Po procedūros nepamirškite

Elektroepiliacijos specialistas plaukelių šalinimo aparate parenka reikiamą programą. Procedūra atliekama su pirštinėmis, naudojant individualius elektrodus, parinktus pagal indikacijas.

Odos sritis, kuriai buvo atlikta elektrolizė, apdorojama odos antiseptiku, užtepama regeneruojančia ir raminančia priemone.

Rekomendacijos priežiūrai namuose. Specialistas fiksuoja individualioje kortelėje pasirinktą programą pagal individualias savybes. Išleidžia atmintinę apie odos priežiūrą namuose po elektrolizės. Paskiria kito vizito datą ir laiką, reikalingą procedūrai.

Pagrindiniai būdai plaukų šalinimui

Termolizė – veiksmas žemos įtampos ir aukšto dažnio kintamosios srovės augimo zonoje.

Elektrolizė – tai galvaninės (nuolatinės) srovės veikimas gemalo zonoje, dėl kurio susidaro šarmai. Aplink adatą susidarę natrio jonai sąveikauja su audinių skysčiu, gaunamas šarmo tirpalas, kuris ardo augimo zoną.

Bland – žodžio “bland” (maišymas) vertime. Naudojama termolizė ir elektrolizė. Naikinimas vyksta vienu metu termolizės ir elektrolizės pagalba.

Blykstė – išvertus „Flash“ reiškia – „blykstė“. Tai pažangi termolizė, naudojanti aukšto dažnio nuolatinę srovę (iki 2000 kHz).

Numatomos odos reakcijos po procedūros

  • Gydomų odos vietų paraudimas ir patinimas. Odos paraudimo trukmė, taip pat jo sunkumas priklauso nuo poveikio gylio.
  • Mažos plutos aplink folikulų piltuvus išnyksta per 10-14 dienų.
  • Gydomų odos vietų edema dėl epidermio ir pačios dermos pažeidimo gali išlikti nuo kelių valandų iki kelių dienų. Priklauso nuo poveikio gylio, plaukų tankio, apdoroto ploto ir smūgio zonos.
  • Niežulys.
  • Hiperpigmentacija dėl odos priežiūros taisyklių pažeidimo po procedūros (įdegusi iš karto po procedūros, nusilupusi pluta) arba tai gali būti individuali Jūsų odos reakcija.
  • Uždegimas ir infekcija gali atsirasti dėl netinkamos priežiūros namuose ir netinkamos higienos.
  • Įaugę plaukai ir dėl to – pūlinys ir uždegimas probleminėje srityje. Ištrinta pakartotinio apsilankymo metu.
  • Randai, turintys polinkį į keloidinius randus arba dėl netinkamos priežiūros namuose.

Šaltinis: asliekna.lt