dovanos tevamsKai iki Kalėdų lieka vis mažiau laiko, daugelis žmonių pradeda galvoti apie dovanų pirkimą. Tačiau, didžiausia klaida yra laukti paskutinės minutės – tai atneša tik nemažas išlaidas. Jeigu ruošiatės Kalėdoms, tai dovanomis reikėtų pasirūpinti dar prieš gerokai ilgesnį laiką. Kad ir dabar – kainos yra vis dar žemos, o atėjus paskutiniam mėnesiui, jos po truputį pradeda kilti. Tad, norint išvengti Kalėdinės karštinės sukeliamų kainų, turėtumėte apie dovanų įsigijimą pagalvoti jau dabar. Geriausia būtų žiūrėti į el. parduotuvių pasiūlymus, nes jų dabar yra ypač daug.

Nesugalvojantiems ką padovanoti tėvams ar vaikams, tiesiog patariama rinktis informacinius portalus, kuriuose pateikiamos pačios įvairiausios dovanų idėjos. Dovanos tėvams gali būti perkamos tiek bendrai, tiek ir atskirai. Kaip bebūtų, prieš perkant dovanas, visada vertėtų atsižvelgti ar pardavėjas nustato adekvačią kainą. Ne paslaptis, kad internete yra tokių parduotuvių, kuriose kainos yra be galo žemos. Taip būna tik keliais atvejais – vyksta išpardavimai, akcijos, prekės nekokybiškos arba tiesiog tokiu būdu sukčiai bando pritraukti dėmesį.

Labai lengva išvengti sukčių pinklių tuomet, kai apsirenkami patikimi pardavėjai. Ką tai reiškia? Jeigu ieškote dovanos, tuomet jos ieškoti reikia tokiose el. parduotuvėse, kurios veikia ne pirmus metus. Klabant konkrečiai apie dovanas, specializuotos dovanų parduotuvės veikia visus metus, o tai reiškia, kad apie jų siūlomas prekes atsiliepimų tikrai rasite. Jums reikėtų pasinaudoti paieškos sistemų suteikiamomis galimybėmis. Tarkime, suvedus „dovanos tėčiui“ rasite nemažai pasiūlymų iš šių el. parduotuvių.

Kaip bebūtų, jeigu jus domina tik idėjos, tuomet galite žvalgytis pradžioje minėtuose informaciniuose portaluose. Turėkite galvoje, kad tie portalai niekuo neprekiauja – jie tik pasiūlo mintis, kurias galite įgyvendinti patys.

Trumpai tariant, perkant dovanas, turėtumėte negaišit laiko prekybos centruose, nes internetinės parduotuvės pateikia platesnį pasirinkimą ir žymiai patrauklesnes kainas. Už gana nedidelę sumą galite įsigyti dovanas net keliems žmonėms. Geriausia tai, kad tokiose el. parduotuvėse dažnai vykdomos specialios akcijos, kurių metu siūlomas ne tik nemokamas pristatymas, bet ir papildomos nuolaidos perkant už tam tikras sumas.