Pasaulyje, meilės tema yra labai plačiai aprašoma įvairiuose šaltiniuose, tokiose kaip knygos, straipsniai. Taip pat yra daugybę filmų bei serialų, kurie parodo tikrais faktais paremtus siužetus. Šiame straipsnyje pristatysime įdomiausius serialus apie meilę tiek tarp vyro ir moters, tiek šeimoje.

1. Palaužti sparnai

Serialas numeris vienas, kuris tapo labai populiarus ne tik Turkijoje, bet ir visame pasaulyje yra ,,Palaužti sparnai”. Seriale yra aprašoma istorija apie heroję Nefisę, kurios gyvenimas yra labai sudėtingas.

Po vyro mirties, ji yra priversta pati rūpintis 4 vaikais bei tuo pačiu metu sunkiai dirbti. Vienintelė palaima bei atrama motinai yra jos vyresnioji dukra, kuri padeda jai prižiūrėti vaikus bei tvarkyti buitį.

Vieną dieną, Nefisės darbdavys nutaria atleisti pagrindinę heroję, taigi motinai tenka su tuo susitaikyti. Situacija pasikeičia kai Nefisė susipažįsta su turtingu verslininku Muzaferu.

Jis įsimyli ją ir pasiūlo patrauklų darbo pasiūlymą. Tik yra viena kliūtis, Muzaferas dar nežino apie Nefisės vaikus.

2. Parduotas gyvenimas

Galiausiai, serialas „Parduotas gyvenimas“, tai graudi istorija, apie šiuolaikinį pasaulį, kurį yra užvaldę pinigai. Nebelieka vietos tokioms vertybėms kaip pagalba ir užuojauta, klesti pavydas ir kerštas.

Serialas yra apie mergaitę Čakor, kurios lemtis buvo pakeista amžiams kuomet ji savo tėvų buvo perduota tarnystei turtingiems dvarininkams. Neturėdami pinigų, jos tėvai neturėjo kito pasirinkimo, norėdami oriai palaidoti vieną iš savo šeimos narių – senelį.

Iš pirmo žvilgsnio, mergaitės likimas – žiaurus ir negailestingas. Tačiau net ir tokiomis sąlygomis įmanoma išlaikyti svarbiausią individualią vertybę – laisvę.

3. Meilės žiedai

Pagrindinė herojė serialo ,,Meilės žiedai” – jauna ir graži mergina, kurios vardas Oykyu. Seriale yra aprašomas merginos gyvenimo istorijos bei meilės nuotykiai, kurie pasitaiko jos kelyje.

Reikėtų atkreipti dėmesį, kad meilę Oykyu gyvenime atsirado labai anksti, kadangi kai ji buvo visai nauja mergaitė, slapta įsimylėjo Mete.

Kaip gi toliau rutuliukai jos gyvenimas ir ar suras pagrindinė herojė savo tikrąją gyvenimo meilę?

4. Pažadėtoji

Serialas ,,Pažadėtoji” yra kvapą gniaužiantis serialas, kurio pagrindinis veiksmas vyksta Radžastane, kur vis dar gyvos liaudies tradicijos, o jo centre – Anandi gimusi varguolių šeimoje.

Nauja mergaitė yra priversta ištekėti už turtingo vyro vos tik jai sukaks aštuoneri metai. Jai tenka pamiršti apie savo nerūpestingą vaikystę ir taikytis su jaunos žmonos vaidmeniu.

Šis serialas parodo mergaitės kelia nuo jos vaikystės iki šeimos sukūrimo. Pagrindinei herojei tenka anksti tapti žmona bei motina, tuo pačiu prisitaikyti prie tvarkos naujuose namuose.

5. Meilės simfonija

Sekantis serialas, kuris pasižymi nuoširdžia bei trapia meilė – tai ,,Meilės simfonija”. Tai istorija apie pagrindinę heroję Dženet, kuri gyvena su močiute.

Mamos mergaitė nematė, kadangi ji paliko mergaitę vos jai gimus. Tačiau likimas po dviejų dešimtmečių netikėtai suveda motiną ir dukrą.

Kaip klostysis jų santykiai? Ar kada nors jos taps šeima? Tai subtilus serialas, kuris parodo dukros ir motinos meilę bei išgyvenimus.

Pabaigai
Straipsnyje aptarėme 5 labiausiai įtraukiančius serialus apie meilę, kuriuos yra rekomenduojama peržiūrėti kiekvienam. Tai subtilios, nuoširdžios bei kvapą gniaužiančios istorijos, kurios nepalieka abejingu nei vieną žmogų.

Serialą „Palaužti sparnai“ galite peržiūrėti serialų bei kino platformoje – FILMAI