Dar daugiau finansinį raštingumą lavinančių straipsnių ir pamokų 2020 metais rasite mūsų portale. Sužinokite kokiais atvejais ir kokiais būdais suteikiami greitieji kreditai internetu mūsų portale: www.paskolosisiskolinusiems.lt

Turbūt greitųjų kreditų pavadinimas jums visuomet asocijuojasi su labai lengvai gaunamomis paskolomis? Tačiau toks požiūris nėra visiškai teisingas, kadangi greitieji kreditai visų pirma yra finansiniai įsipareigojimai. Tai reiškia, kad kredito bendrovės prieš suteikdamos vienokio ar kitokio dydžio greitąjį kreditą, vertina savo klientų mokumą ir jų galimybes jiems suteiktą paskolą grąžinti laiku ir sutartomis sąlygomis. Todėl nemanykite, kad viskas yra labai paprasta. Juk jei į vieną ar kitą kredito bendrovę besikreipiantis klientas neturi pakankamai oficialių pajamų ir jo finansinė padėtis yra labai sudėtinga, kreditoriai jį vertins kaip labai aukštos rizikos vartotoją, todėl tikėtina, kad paskolos jam nesuteiks. Tai tik dar kartą įrodo, kad greitieji kreditai yra suteikiami tik mokiems fiziniams asmenims, kurie nori išspręsti tam tikrus jiems aktualius finansinius klausimus.

Greitieji kreditai brangiems pirkiniams

Greitieji kreditaiŽinoma, taip pat nereikėtų manyti, kad greiti kreditai imami tik tais atvejais, kuomet vartotojai nebeturi lėšų ir susiduria su labai didelėmis finansinėmis problemomis. Anaiptol. Juk jei žmogus tiesiog neturi pakankamai daug asmeninių santaupų, kuriomis galėtų įsigyti didesnės vertės pirkinį, tai tikrai nereiškia, kad jo finansinė padėtis yra prasta ar tai, kad jis jaučia labai didelį asmeninių finansų stygių. Todėl jei ir jūs norite gauti greitąjį kreditą todėl, kad jums prireikė įsigyti tam tikrą pirkinį ar norite pasinaudoti vienokiomis ar kitokiomis paslaugomis, pasistenkite peržiūrėti kaip įmanoma didesnį šiuolaikinių kreditorių asortimentą, pasirenkant tuos, kurie jūsų manymu taiko pačias palankiausias sąlygas. Tai padaryti yra labai nesudėtinga, jei jūs naudositės internetu.

Internetiniuose rekomendacinio pobūdžio tinklalapiuose yra pateikiami oficialių kreditorių sąrašai ir informacija apie jų teikiamas paskolas. Todėl jei į pagalbą pasitelksite tokias internetines ir šiuolaikines priemones, jums taps kur kas lengviau atrasti pačius palankiausius ir efektyviausius kreditorių taikomus pasiūlymus. Be to, jūs turėtumėte nepamiršti įvertinti ir nemokamų paskolų pasiūlą. Tai reiškia, kad jei paskolos suma nėra labai didelė ir į tokius pasiūlymus taikančią greitųjų kreditų bendrovę jūs kreipsitės pirmą kartą, galite gauti paskolą, kuriai nebus taikomos palūkanos ir jokie kiti papildomi paskolos sutarties administraciniai mokesčiai.