baldaiVis daugiau žmonių renkasi baldus ne pagamintus, o užsisako juos pagal individualų užsakymą. Šią paslaugą itin vertina tie, kurie turi individualius pageidavimus ir žino, kokio baldo konkrečiai jie nori savo namuose. Galimybė išsirinkti baldus pagal individualius užsakymus leidžia suprojektuoti jį pagal kiekvieno poreikius: išsirinkti norimą spalvą, dizainą, baldo dydį ir medžiagas. Tiesa, norint išsirinkti ir pasigaminti baldus pagal užsakymą, kurie maksimaliai atitiktų jūsų poreikius, būtina žinoti kelis svarbiausius aspektus.

Dažnai planuojant savo namų interjerą, atsižvelgiamą į vieną svarbių kriterijų – originalumą. Tai bene vienas didžiausių privalumų, užsisakant baldus pagal individualius poreikius. Jau daugiau nei dešimtmetį MANO BALDITA baldų gamybos įmonė įgyvendina kiekvieno kliento viziją. Šioje įmonėje dirbanti profesionalų specialistų komanda pagamins baldus pagal užsakymą. Savo viziją ir lūkesčius galėsite aptari su ten dirbančiais profesionaliais dizaineriais ir pasigaminti trokštamus baldus savo namams.

Taigi, kad jūsų naujas valgomojo komplektas, lova ar komoda derėtų prie jau esamo jūsų namų interjero, privalu atkreipti dėmesį į kelis būtinus aspektus:

  • Medžiagos. Baldo medžiagos, medienos, metalo ar pamušalo pasirinkimas, dažnai, priklauso nuo kiekvieno individualių norų. Dažniausi pamušalo sprendimai – gobelenas ar oda. Renkantis baldo medžiagą labai svarbu atsižvelgti į namų gyventojus. Jeigu namuose yra mažų vaikų ar augintinių, vertėtų pasirinkti tokią medžiagą, kuri reikalautų mažiau priežiūros ir būtų patvari. Verta pasidomėti įvairiomis galimybėmis, kadangi turintiems augintinius, rekomenduojama rinktis specialius audinius. Oda – vienas iš klasikinių pasirinkimų.
  • Baldų kojelės. Neretai, nepatyrę klientai į tokias smulkmenas, kaip kojelės, visai nekreipia dėmesio. Tik pastačius baldą namuose pastebima, kad jis visai nedera prie greta stovinčių baldų. Profesionalai pataria, gerai apsvarstyti, kokia spalva ir medžiaga derėtų prie jūsų namų interjero. Tai labai svarbus akcentas.
  • Baldo dydis ir forma. Neretai, baldai kataloguose atrodo kur kas kitaip nei pastačius juos savo namuose. Tad labai svarbu prieš užsisakant baldą, išmatuoti tą namų erdvę, kurioje rengiatės statyti baldą. Svarbiausia, apgalvokite tiksliai, kurioje vietoje baldas stovės ir ar neužgoš kitų kambaryje stovinčių baldų. Šis kriterijus ypač svarbus renkantis sofas ar lovas.
  • Kambario dydis. Labai svarbu įvertinti kambario, kuriame ruošiatės statyti dydį. Turėkite omenyje, kad per didelis baldas sumažins erdvės pojūtį, o per mažas baldas didelėje erdvėje tinkamai neužsipildys. Šiandien kiekvienas nori erdvių ir jaukumo pojūtį suteikiančių namų.
  • Gyventojų skaičius. Labai svarbu iš anksto įvertinti, kiek asmenų naudosis naujų baldu. Jeigu tai yra sofa, komoda ar stalas, pagalvokite, ar jūsų pasirinktas dydis bus ne per mažas. Tik kruopščiai apgalvoję šį ir panašius klausimus, namuose pajusti komfortą ir funkcionaliai išnaudosite baldą.