Nusprendus įsigyti automobilį, kiekvienas busimas naujos transporto priemonės savininkas turi didelį pasirinkimą iš kur įsigyti automobilį.

Vieniems yra labiau prie širdies įsigyti automobilį tiesiai iš salono, kiti renkasi turgavietės ar perka iš žmonių, dar kita grupė gali pasirinkti įsigyti transporto priemonę iš automobilių nuomos agentūros.

Šiame straipsnyje pašnekėsime būtent apie automobilio pirkimą iš nuomos bendrovių bei pateiksime šio pasirinkimo privalumus bei trūkumus.

Automobilio pirkimo iš nuomos bendrovių privalumai

Būdas sutaupyti

Nuomos kompanijos įsigyja savo transporto priemones dideliu kiekiu ir su nuolaida. Savo ruožtu jie sugeba juos parduoti mažesnėmis kainomis, nei tai padarytų tradicinė atstovybė. Vidutiniškai nuolaidos gali būti 10% ar daugiau, priklausomai nuo transporto priemonės.

Naujesnė transporto priemonė už mažesnius pinigus

Neretai randama 1–2 metų transporto priemonių, kurios gali jums suteikti naujausią kėbulo stilių ar saugos ypatybes. Šios transporto priemonės franšizės atstovybės naudotų automobilių aikštelėje kainuotų tūkstančiais daugiau.

Patogus pardavimo procesas

Kai kurios kompanijos taip pat siūlo nemokamus dviejų valandų bandomuosius važiavimus arba trijų dienų „nuomos pirkti“ programą, kur jūs mokate dienos nuomos mokestį.

Bendrovės grąžina nuomos mokestį, jei perkate. Siekdama sušvelninti pirkėjo nuoskaudą, kai kurios įmonės taip pat taiko septynių dienų grąžinimo politiką.

Gerai prižiūrimos transporto priemonės

Nuomos agentūros kruopščiai prižiūri savo transporto priemones. Visa planinė techninė priežiūra atliekama gamintojo rekomenduojamais intervalais.

Ribota garantija

Dauguma pagrindinių nuomos kompanijų pirkėjams suteiks ribotą 12 mėnesių ar 12 000 mylių galios jėgainės garantiją.

Ši aprėptis yra didesnė, nei gautumėte nepriklausomų naudotų automobilių aikštelėse, kur dauguma transporto priemonių parduodamos tokios, kokios yra. Bet kurioje vietoje jūs paveldėsite likusią automobilio gamyklos garantijos likutį.

Automobilio pirkimo iš nuomos bendrovių trūkumai

Nežinoma istorija

Sunku nustatyti, kaip buvo vairuojamas išsinuomotas automobilis. Kai kurie žmonės gali būti atsargūs nuomodamiesi, kiti gali vairuoti transporto priemonę agresyviau, nes ji nėra jų.

Didesnės ridos inventorius

Vidutinis nuvažiuotų mylių skaičius per metus yra apie 14 000. Bet nuomojamame parke lengvai rasite transporto priemonių, kurių dvigubai ar trigubai daugiau mylių.

Galimybė netekti garantijos

Dėl didesnės ridos galite pastebėti, kad transporto priemonė viršijo gamyklinę garantiją. Už bet kokį reikalingą remontą greičiausiai reikės sumokėti iš savo kišenės.

Lengvai pasirenkami automobiliai

Nesitikėkite, kad išvysite aukščiausios klasės transporto priemones su daugybe aukščiausios klasės galimybių.

Nuomos kompanijos dažniausiai perka bazinius modelius dėl mažesnės kainos ir paprasto užsakymo, todėl prabangių funkcijų ir pažangios saugos įrangos gali būti sunku rasti.

Pabaigai

Straipsnyje pateikėme išsinuomoto automobilio pirkimo pliusus bei minusus. Matome, kad pliusų yra daugiau, palyginus su minusais, taigi galima daryti prielaidą, kad tai nėra bloga idėja kaip gali pasirodyti iš pat pradžių.

Daugiau informacijos apie automobilių nuoma galite rasti sitandgo.lt