Geras serialas – tai tarsi atsipalaidavimo būdas, kuris leidžia pasinerti į fantastinę tikrovę bei pamiršti visus rūpesčius. Šiame straipsnyje aptarsime penkis geriausius serialus skirtus paaugliams, kurie savo įdomia siužeto linija nustebins ne vieną žiūrovą.

Riverdeilas

Serialas riverdeilas tai dramatiška bei mistinė istorija apie pagrindinį herojų Arčį bei jo draugus, kurie gyvena mažame bei paslapčių kupiname miestelyje Riverdeilas. Viskas sukasi aplink netikėtai nužudyto bendraklasio mirtį, kurios priežastį atskleis pagrindiniai herojai.

Taip pat serialas pasižymi romantiškumu bei drama. Veikėja Betė yra įsimylėjusi Arčį, bet neatskleidžia jam savo jausmų. Vėliau susikuria meilės trikampis, kadangi į mokyklą ateina naujokė Veronika, kuri taip nėra abejinga pagrindiniam herojui.

Anapus

Tai unikalaus siužeto kūrinys, kuris atskleidžia istoriją apie pagrindinį herojų Holdeną. Jis dvyliką metų buvo komoje, bet pabudęs supranta, kad kažkas yra ne taip. Dabar jis turi antgamtinių galių, kurios suteikia jam didžiulį kiekį jėgų.

Bandydamas integruotis į dabartinį pasaulį Holdenas supranta, kad tai bus sunku padaryti, kadangi per tiek laiko pasaulis labai pasikeitė, atsirado daug naujovių. Jam tenka viską išmokti, prisitaikyti prie naujojo pasaulio. Pažinimo kelias yra labai sunkus, bet jam padeda Willa, kuri saugo jį nuo įvairiausių pasaulio pavojų.

Jaunasis vilkas

Šis serialas yra apie jaunuolį Skotą, kuris yra paprastas, nieko nepasižymintis vaikinas. Vieną kartą miške jam įkanda vilkas ir nuo tos dienos jo gyvenimas kardinaliai pasikeičia. Jis tampa vilkolakiu, kuris yra drąsus, stiprus bei savimi pasitikintis.

Žaisti lakrosą jam dabar sekasi puikiai, jis susitikinėja su populiariausia mergina ir tampa garsiai žinomas savo mokykloje. Būdamas vilkolakiu jis susiduria su daugybe iššūkių, kuriuos sprendžia kartu su savo geriausiu draugu.

Vampyro dienoraščiai

Labai populiarus jaunimo serialas tai „Vampyro dienoraštis“. Tai istorija apie gražią, stropią bei protingą merginą Eleną, kuri visą gyvenimą stengėsi būti gera mergaite savo tėvams. Vieną dieną ji sužino, kad jos tėvai žuvo automobilio katastrofoje, tad jai tenka susitaikyti su šiuo faktu ir judėti į priekį.

Naujų mokslo metų pradžioje ji susipažįsta su naujoku Stefanu, kuris yra labai žavus, stiprus vaikinas. Jie susižavi vienas kitu, bet yra viena paslaptis, kurią saugo Stefanas. Ar sužinojusi apie tai Elena galės priimti Stefano esybę, o gal atstums jį ir ieškos sau tinkamesnio partnerio.

Mezginiai

Tai mistinis serialas, kuris yra glaudžiai susijęs su kriminaline veikla. Pagrindinė serialo herojė yra mergina, kuri yra įdarbinta vyriausybės agentūroje tam, jog neįprastu būdu būtų prijungta prie neseniai mirusių žmonių protų ir padėtų vyriausybei tiriant žmogžudytes bei nusikaltinimus. Tai kvapą gniaužianti paini istorija, kuri pritrauks Jūsų dėmesį nuo pat pirmų minučių.

Apibendrinant

Straipsnyje aptarėme penkis žiūrovų mėgstamiausius serialus, kurie yra skirti paaugliams. Visos istorijos yra išskirtinės, paslaptingos bei unikalios, tad jeigu esate gerų serialų mėgėjas pasiruoškite praleisti bemieges naktis kartu su geriausiais serialais.

Visi serialai internetu